Warning: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /var/www/clients/client55/web458/web/modules/pm_advancedsearch4/pm_advancedsearch4.php on line 3777

Warning: Use of undefined constant MCRYPT_RIJNDAEL_128 - assumed 'MCRYPT_RIJNDAEL_128' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /var/www/clients/client55/web458/web/classes/Rijndael.php on line 127
imilwauke

MILWAUKEE PLATINUM

Aktywuj usługę
Milwaukee platinum

Milwaukee pakiet platinum program dedykowany dla firm

Usługa Platinum, Milwaukee obejmuje rozszerzony okres gwarancji na urządzenia, baterie i ładowarki oraz kalibrację i konserwację maszyn. Do wyboru 36/48 lub 24 miesięcy na system MX FUEL™.

W ramach usługi powołano dedykowany zespół serwisowy który dokona niezbędnych napraw w ciągu jednego dnia roboczego*. W przypadku konserwacji lub naprawy, Twoje narzędzia Milwaukee zostaną odebrane z Twojej lokalizacji, priorytetowo traktowane przez serwis naprawczy i dostarczone z powrotem do Ciebie. Dzięki śledzeniu napraw w czasie rzeczywistym możesz w dowolnym momencie zobaczyć aktualny stan naprawy.

*nie dotyczy transportu

Na czym to polega?

Minimalna kwota pierwszego zamówienia kwalifikująca do udziału w Milwaukee Platinum to 20 000 PLN netto. W ramach programu można zakupić lub wziąć w leasing narzędzia z usługą Platinum aktywną przez 48, 36, lub 24 (w przypadku systemu MX FUEL™) miesiące. Opłata miesięczna jest stała i nie zawiera dodatkowych opłat.

Dla kogo usługa Milwaukee Platinum?

Kompleksowa obsługa

JAK DZIAŁA USŁUGA MILWAUKEE PLATINUM?

Jak zgłosić naprawę?

Jeżeli jesteś
zainteresowany usługą
Milwaukee Platinum

Zostaw nam swój adres email - Skontaktujemy się z tobą!